10 Brutalnih istina o ljubavi čovjeka knjiga

Dobrý, špatný, baronský muž.

Takže jste zvědaví, co to znamená milovat muža z Berana, hm? Neviním tě. Jsou to komplikované, spontánní, PASIONOVÉ (a zcela krásné) stvoření. Tito chlapci TOTALLY rock svůj romantický svět a jsou SUPER nezapomenutelné ... ale co je dělá takhle?

Zde je seznam 10 věcí, které jste pravděpodobně nevěděli o Ariesových mužích, takže je můžete milovat JUST tak, jak jsou:

1. Bytí ve vztahu k nim není NIKDY nudné.

Pokud jste se někdy setkali s mužem z Berana, budete vědět (téměř okamžitě), že VŽDY dělají něco. Tihle kluci prostě neví, jak zůstat klidní. Takže netřeba říkat, že je s nimi romantický vztah - je to zábavná (alespoň tolik).

Ale pamatujte si, jen proto, že je vždycky na to, co neznamená, že mi to bude stejným způsobem, takže udržování otevřené linie komunikace mezi vámi dvěma je klíčem k udržení věci svěží a pohodlné.

ČTĚTE: To, co potřebujete dělat toto léto (založené na vašem znamení zvěrokruhu)

2. Potřebují vědět, kdy dělají dobrou práci.

OK, tak barbara Aries mají tendenci být trochu víc na egoistické straně, takže když dělají něco správného, ​​rádi se o tom slyší. To může přijít k poruše, když vždy chtějí být rozpoznáni (zvláště když jste ten typ člověka, který je naprostým opakem toho), ale dobrý způsob, jak vyvážit ty dva, je jen ujistit se, že říkáte "Děkuji vám", když se vytratil z cesty a ukázal mu, že ho milujete jiným způsobem (proč ne přinášet HIM květiny domů jeden den?).

Aries muži jsou plné vášně, tak to považujte za skvělou věc ... jen věnujte mu trochu více pozornosti než někomu jinému, takže je stejně šťastný, jako on vás činí.

3. Myslím si, že tohle je pravda, ale jak se říká výše, jsou muži z Ariesu velmi aktivní, takže pokud sedí v domě a sledují Netflix s vámi, začnou to dost rychle podrážděně. Takže poté, co uděláte pár hodin televize, určitě si vezměte své tenisky a vydejte se ven, abyste mu trochu ulevili. Vydejte se na túru, ucítíte vzduch a nechte si pod nehty nečistotu.

Žijte trochu - od zářivých obdélníků. Udělej to a bude šťastný jako hroch.

4. Měli byste být vždy připraveni na spontánní dobrodružství.

Pokud jste si toho ještě nevšimli, chtějí tihle kluci být venku a zažívají život do značné míry po celou dobu, takže pokud se setkáte s mužem z Berana, vy by měl být také pro toto dobrodružství. Jsou super spontánní a mají vášeň na to, aby se mohli setkat s lidmi, které mají největší lásku, takže se ujistěte, že vyzýváte další lidi k jízdě. (9) PŘEČTĚTE: Co byste nikdy neměli (EVER) dělat každému znamení zvěrokruhu

5. Když milují, jsou v ní pro LONG zátah (pokud jste tím pravým partnerem)

Takže když mluví o lidech, které milují, jestliže vás Ariesův člověk vybral, jako Ty. Tihle kluci opravdu přemýšlejí o dlouhodobém, takže s nadějí jste připraveni na nějaké odhodlání. Příležitostné datování může být zábava pro každého (Aries muži v ceně), ale nakonec jsou připraveni pro někoho, s nímž chtějí strávit zbytek svého života. Takže pokud si myslíš, že jsi ta osoba ... šťastná!

6. Jsou věrní lidem, které mají rádi (protože je těžké se dostat do jejich vnitřního kruhu). Protože beranští muži jsou UBER vášniví, že udržují lidi, které mají rádi, se úzce zapojují do svých životů, mají také tendenci být super ochranáři. Takže pokud právě začínáte s ním, ujistěte se, že jste upřímný a přijmete všechny své přátele jako své vlastní, protože upřímně, pro něho jsou rodina.

7. Protože jsou věrní, mají tendenci pracovat těžko. A LOT

.

Takže muži z Aries jsou workaholics. Jo, řekl jsem to. (Brutální pravdy, že?) Protože pracují tak tvrdě, že jsou nejlepší, co mohou být na všechno, a protože někdy potřebují toto uznání, když jsou v práci, hledají ty stejné věci. Takže to znamená delší hodiny, někdy i spousta stresu o tom, že děláte dobře a rozhodně něco, o čem vždy myslí.

Ale nenechte se, aby vás odvedl - měli byste to považovat za VELKÁ část své osobnosti. Protože do vašich vztahů přináší stejné vášnivé úsilí. Chce jen zvítězit v životě, OK? ČTĚTE: Jak vaše vztahy osobnosti RUINS založené na vašem znamení zvěrokruhu

8. Jsou to MASTERS YOLO.

Aries muži nemají čas, aby se oklamali kolem věcí, které nejsou vášniví, a jsou odhodláni žít život absolutně nejúplnějším. Takže pokud se chystáte jednat, buďte připraveni s nimi. Jděte na dobrodružství. Navštivte nové země. Skydive. Buďte impulzivní. Tito chlápci jsou na cokoliv (a budou chtít, abyste s nimi jeli na cestu).

9. Potřebují nějaký prostor k tomu, aby dýchali a byli sami. Takže každá tato vášeň může být vyčerpávající pro každého (jo, ty taky), takže tihle kluci (jako mnozí kluci všech znaků) potřebují nějaký prostor k tomu, aby rozmýšleli, a znovu se shromáždili. Je těžké být pořád tak úžasné, cítíš se? Takže si od něj oddechněte čas, abyste se dekomprimovali, a tak jste připraveni se ponořit do hlavy nejprve do lásky s tou láskou, jakou dává zpět.

10. Trpělivost není jejich silou. A konečně - zvláště pokud nedosáhnou toho dekompresního času popsaného výše - musíte vědět, že trpělivost není JAKO něco, co mají lidé z Aries. Chtějí, co chtějí, když to chtějí. Jednoduché. Teď to není všechno špatné. To může být skvělá věc, pokud jste věc, kterou Aries člověk chce (pokud uchopíte můj drift), tak ho přijměte tak, jak je - chyby a vše - a vězte, že vše, co dělá, pochází z opravdu dobrého, vášnivého místa.

Kayla Cavanagh je redaktor a spisovatel žijící v centrální Floridě. Když není horečnatě posedlá tabulemi a gramatikou, užívá si pití margaritů u bazénu, sleduje filmy se svým manželem Mattem a tančí se svými dětmi v obývacím pokoji.

Nejlepší typ kinky pro vás (9 obrázků)

Arianna Jeret

Editor

Self


Číst později